Dřevěné stavby - roubenky

Chaty, mobilní domy, roubenky

Vyrábíme chatky na nářadí různých rozměrů. Zahradní chatky si totiž najdou místo na sebemenší zahrádce. Každý potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo nebo třeba krabice
s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Smontujte si svoji chatku sami. U nás vyrobíme chatku perfektně připravenou pro montáž a investor si ji může smontovat buď zcela sám (po speciálním zaškolení) nebo formou šéfmontáže.

Vyrobíme mobilní dům (chatu) celoročně obyvatelný 7 x 3,6 m v ceně 200 tis.Kč. V ceně je zahrnuta hrubá stavba včetně vnitřních příček, podlahy a střechy (bez krytiny). Další interiérové úpravy po dohodě. Vhodný k rekreaci i bydlení. Jsme schopní vyrobit stavbu i delší avšak šířka 3,60 m je maximální z důvodu přepravy. Dopravíme až k vám na smluvené místo, cena je bez dopravy. Širší stavby jsme schopni postavit přímo na místě u zákazníka. U nás vyrobíme mobilní dům, chatu připravenou pro montáž v dohodnutem rozsahu a investor si ji může smontovat buď zcela sám (po speciálním zaškolení) nebo formou šéfmontáže.

Nabízíme výstavbu roubené chalupy dle Vašeho projektu. Bydlení v roubeném domě má kromě souznění s přírodou i praktické výhody. Netřeba dlouze vysvětlovat, že dřevo je pevný, pružný a zároveň prodyšný materiál. Navíc izoluje a rychle se vytopí.